Tajemný•1.kapitola

15. july 2012 at 15:00 | (B)ublinQa |  (B)ublinQa/Story 'Tajemný'
Ano,ano rozhodla jsem se obnovit tuhle povídku,kterou jsem začala psát na dailyweb.Brzo se dočkáte nového dílu! Doufám,že se vám příběh líbil a nevadí,když ho budu psát dál.Tady je první kapitola.

ÚVOD

Když jsem se otočila nevěděla jsem,jestli je to opravdu on.Měl zvláštně zářivé oči a pohled zabijáka.Hledala jsem úkryt,kde bych se mohla na pár sekund schovat než mě zpozoruje.Pomalu jsem se připlížila k dveřím.Špatná volba.Jason se otočil a chytl mě za ruce.Z toho nemůžu vyjít živá.Říkala jsem si v hlavě,to nemůže být ten kluk,kterého jsem poznala v červnu.Ale na začátek.Jmenuju se Shelby Walterová a je mi 15 let.Právě jsem se přestěhovala do Colorada.Šíleně jsem se zamilovala do jednoho kluka Jasona Cruse.Byli jsme nejšt'astnější pár ve škole.Do té doby než začal být Jason podeřzele tajemný...


KAPITOLA PRVNÍ

Právě zazvonilo,když jsem se konečně doplazila do místní školy v Coloradu.Žáci se seběhli do tříd jen já šla co nejpomaleji můžu.Důvod toho znechucení je,že jsem na škole úplně nová.Moji rodiče Matt Walter a Samantha Walterová se rozvedli a maminka musela najít nový dům.V Tennesse jsem měla spoustu kamarádů,ale tady je to jiné.Už týden chodím do tohoto zapadákova a nikdo na mě nepromluvil ani slovo.Připadám si občas jako kdybych byla neviditelná.'Au,dávej pozor!' vykřikla jsem na jednoho hezouna co se tlačil ve frontě na oběd.Hezoun jen mrkl a pádil do fronty.'Počkej,Jak se jmenuješ?' vykřikla jsem a okamžitě zrudla.Nemám ve zvyku takhle pokřikovat na lidi a ještě k tomu na kluky.'Jason' usmál se dokonalým úsměvem.'Ty si tady nová vid'?' zeptal se.'Ano jsem.Jmenuju se Shelby a jsem z Tennesse.' Odpověděla jsem,jak nejmileji jsem uměla. 'Jsi první co na mě za ten týden promluvil.Připadám si občas trochu jako duch' Usmála jsem se. 'Tebe nejde přehlédnou a promiň,že jsem do tebe narazil.' 'To je v pořádku' 'Jakou budeš mít ted' hodinu' Zeptal se. 'Chemii,co ty?' 'Taky! Tak to je super.Uvidíme se tam.Tak ahoj' Rozloučil se odkráčel.Jaktože jsem si ho tady za ten týden nevšimla? To je zvláštní.Ale tak i tak je první co na mě promluvil.Nechala jsem to plavat hlavou a těšila se na chemii.Moje očekávání se naplnilo.Jason byl hrozně v pohodě kluk.Rozuměla jsem si s ním ve všem.Už jsme se spolu bavily 2 týdny a také jsem se dozvěděla,že Jason bydlí kousek od mého domu.Každá cesta do školy pro mě už nebyla utrpením ale radostí.Jednoho chladného rána se mě Jason zeptal na nečekanou věc 'Co děláš dneska večer?' Podívala jsem se na něho podezíravým pohledem 'Proč to potřebuješ vědět?' Jason okamžitě zareagoval 'V kině dávají film Stíny času,tak bych se chtěl na něho mrknout,ale nemám s kým.Šla bys?' 'Noo..no..víš já..já nevím..Ty mě zveš na rande? To se mi ještě nikdy nestalo' Jason se usmál úsměvem,který jsem naprosto zbožňovala. 'Možná ano,možná ne.Tak v 19:00 a zkus si dát na čas' Mrkl a pelášil ke svému domu.Kráčela jsem zamilovaně domů.Položila jsme učebnice a začala prohrabovat moje staré oblečení.Nakonec jsem zvolila jednoduchou kombinaci riflí,růžové košile a černého tílka.Na nic jiného jsem nečekala než na sedmou hodinu.Po půl hodině konečně odzvonila sedmá hodina.Jason přesně jako hodinky zazvonil.Nadechla jsem se a šla mu otevřít.Toto bude úžasný večer,pomyslela jsem si a vycházela ze dveří.
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Em. / shaymitchell-daily Em. / shaymitchell-daily | Web | 16. july 2012 at 13:39 | React

Je to skvělý!:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama