Prodám•MY SCENE

4. july 2012 at 18:52 | (B)ublinQa
Jelikož jsem z těchto My Scene panenek vyrostla,tak jsem se rozhodla je dát na blog,abych je třeba prodala.Když mi bylo 10 let byla jsem do nich blázen.Jsou ve velice dobrém stavu.Kdyby si je chtěl někdo koupit napište mi na email unlimited-m@seznam.cz.Nevím co s nimi a vyhodit je by byla škoda.Bohužel všechny mám bez původních krabic.Je možné,že třeba po domluvě bych se rozhodla i pro jinou cenu.Ale vzhledem k tomu,jak je mám zachovalé myslím,že ceny k tomu odpovídají.Je to přece panenka od Mattela,které jsou drahé.
-----------------------------------------------------------------------------------

BARBIE SUPER BLING

Info:Tahle panenka stála přes 600 KČ.Jak můžete vidět na fotce je velice zachovalá.Tohle byla moje první My Scene.Všechny doplňky by u sebe měla mít.
CENA: 350+110 POŠTOVNÉ
CELKEM=460 KČ

DALŠÍ V CELÉM ČLÁNKU

DELANCEY ADIDAS

Info:Tahle My Scene původně stála nějakých 250 KČ.Tahle je pro změnu nejnovější a taky je velmi dobře zachovalá.Všechny doplňky má u sebe.
CENA:90+110 POŠTOVNÉ
CELKEM=200 KČ

WESTLEY TOTALLY CHARMED

Info:Panenka mě původně stála nějakých 600 KČ.Je velice zachovalá.Měla by mít u sebe všechny doplňky.Je tam i náramek a pejsek.
CENA:280+110 POŠTOVNÉ
CELKEM=390 KČ

WESTLEY PYJAMA PARTY

Info:Tuhle jsem objednála přes internet za nějakých 450 KČ.Panenka je zachovalá,až na to,že má cop,ale jinak má vlasy úplně v pořádku.Doplňky tam nějaké nejsou.
CENA:150+110 POŠTOVNÉ
CELKEM=260 KČ

CHELSEA CLUB BIRTHDAY

Info:Tahle panenka stála přes 400 KČ.Mám všechny My Scene zachovalé a i tahle má vlasy jako původně.Doplňky by také měla mít všechny,ale to jsi nejsem jistá.
CENA: 190+110 POŠTOVNÉ
CELKEM=300
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Nicole* Nicole* | Web | 5. july 2012 at 10:51 | React

Když se mi chce - to je u mě ten největší problém právě :DD Tak ve škole na to za prvé není klid a za 2. mě to nebaví a nechce se mi ( už sme zase u toho) :D Ale Děkuju :) Já vím, je to naprosto úžasné, no neříkala sem ti to snad? :PP Sice bych občas některý ty postavy občas zaškrtila, ale bez toho by to nešlo ;DD Už snad chápeš proč je to jedna z mých nejoblíbenějších sérií že? :DD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama